Referencje

 • Marta & Michał

  Marta & Michał

  Zawsze, gdy spotkamy się z Michałem śmiejemy się, że jest naszym „rodzinnym fotografem”. To niesamowity profesjonalista, a przy okazji cudowny człowiek! Ciepły, uśmiechnięty i potrafiący rozładować nawet największe napięcie. Nie przychodzi tylko odwalić swojej roboty, ale integruje się z każdą parą, wczuwa w każdą sytuację. I oczywiście przepięknie uwiecznia najważniejsze chwile :). Polecamy Michała całym serduszkiem!! ❤️

 • Agnieszka & Piotr

  Agnieszka & Piotr

  Gorąco polecam usługi Michała. Od samego początku współpraca była owocna i odbywała się w przyjacielskiej, swobodnej atmosferze. Michał jest bardzo profesjonalny: potrafi nawiązać nić porozumienia, dzięki czemu czuliśmy się nieskrępowani i zdjęcia wyszły naturalne. Był tam, gdzie być powinien, uwieczniając najważniejsze momenty, jednocześnie zupełnie w niczym nie przeszkadzając. Podłapywał nasze pomysły i z chęcią w nich uczestniczył. Jako osoba jest ciepły i uczynny. To była ogromna przyjemność i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie nam dane współpracować.

 • Magdalena & Jakub

  Magdalena & Jakub

  Pełen profesjonalizm, Michał potrafi świetnie rozładować napięcie przed uroczystością. Polecam!

 • Katarzyna & Grzegorz

  Kasia & Grzegorz

  Michałowi zawdzięczamy wspaniałe zdjęcia z naszego ślubu i przyjęcia! Gorąco polecam ze względu na profesjonalizm, komunikatywność, a przede wszystkim umiejętność oddania nastroju i klimatu dnia. Jestem zachwycona całością współpracy.

  Ps. Opis naszego reportażu na blogu mnie urzekł :-).

 • Jadwiga & Bartłomiej

  Jadwiga & Bartłomiej

  Michał by naszym fotografem ślubnym i mogę go gorąco polecić. W kontakcie przesympatyczny, pełen taktu i profesjonalizmu. Efektem jego pracy są zdjęcia które pięknie oddają emocje i przywołują wspomnienia tego wyjątkowego dnia :-). Pozdrawiamy!

 • Renata & Mateusz

  Renata & Mateusz

  Michał jest nie tylko profesjonalnym fotografem, ale i wspaniałą osobą. Serdeczny, kulturalny, człowiek z klasą. Dla młodej pary zupełnie niezauważalny podczas ceremonii. To również dzięki niemu dzień naszego ślubu i wesela był najwspanialszym dniem naszego życia! Dawał wsparcie i rozweselał mnie od przygotowań. Nie spodziewałam się, że będę się czuła tak swobodnie (i pogodnie :-)) w trakcie zdjęć, za którymi na co dzień nie przepadam. Michał jeszcze raz dziękujemy! Polecamy z całego serca!!!

 • Łucja & Rafał

  Łucja & Rafał

  Jesteśmy więcej niż bardzo zadowoleni ze zdjęć i współpracy z Michałem. Zdjęć było mnóstwo, Michał towarzyszył nam przez cały dzień, wszędzie go było pełno, ale ani przez chwilę nie czuliśmy się nieswojo. Z niezliczonej ilości fotek Michał wybrał te najlepsze i stworzył bardzo ciekawy reportaż. Polecaliśmy Michała naszym znajomym, którzy dzięki nam również skorzystali z jego usług i podzielają naszą pozytywną opinię. W przyszłości mamy zamiar również współpracować z Michałem przy innych, wartych uwiecznienia okazjach. Na pewno będzie równie profesjonalnie i na luzie :).

 • Karolina & Łukasz

  Karolina & Łukasz

  Z ofertą Michała po raz pierwszy zetknęliśmy się na targach ślubnych w Krakowie. Jego dokumentacyjny, czy nawet reporterski styl fotografowania od razu do nas przemówił. Michał potrafi wychwycić i uwiecznić postaci i przedmioty w nietypowy sposób, co nadaje jego (oraz jakby nie było naszym) zdjęciom wyjątkowego charakteru. Potrafi uchwycić szczegół, chwilę. Uważamy, że zdjęcia Michała są nieszablonowe i nie do końca wpasowują się w typowy kanon sztywnych zdjęć ślubnych. Dla nas jest to ogromna zaleta i wartość i dlatego też zdecydowaliśmy się na skorzystanie z jego usług. Michał okazał się być postacią praktycznie niewidoczną dla gości – robił swoje nie przeszkadzając w żaden sposób innym. Dotyczy to zarówno przygotowań do ślubu, ceremonii, jak i samego wesela. Podsumowując: Bez skrępowania, w miłej i wesołej atmosferze, kiedy trzeba na poważnie i kulturalnie, a co najważniejsze z efektem jakiego się spodziewaliśmy. Polecamy.

 • Renata & Jacek

  Renata & Jacek

  Do dzisiaj, już prawie rok po ślubie – mimo, iż znamy wszystkie fotografie na pamięć – jesteśmy pod wrażeniem talentu i profesjonalizmu Michała. Dał nam dużą radość z bycia fotografowanymi. Był wszędzie, jakby niewidzialny, uwiecznił każdy moment i emocje. Zdjęcia są żywe, radosne i naprawdę, nie możemy odgadnąć jak to zrobił, że wszyscy goście są uśmiechnięci od ucha do ucha. Podczas sesji, jedyny raz w życiu, staliśmy się modelami z prawdziwego zdarzenia, choć wszystko było takie naturalne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru i gorąco polecamy usługi Michała. Gwarantujemy dożywotnie zadowolenie!

 • Magda & Grzegorz

  Magda & Grzegorz

  Długo zastanawiałam się co napisać o człowieku, którego nie znałam wcześniej, a zauroczyły mnie jego zdjęcia i już pierwsza rozmowa telefoniczna przekonała mnie, by Nasz dzień uwiecznił profesjonalista. Michał to człowiek z wielką pasją i dzięki tej pasji jego zdjęcia są tak wyjątkowe. Jego perfekcję, pomysłowość widać na zdjęciach, one przemawiają same za siebie. Praca z nim to czysta przyjemność – poczucie humoru, sposób bycia, luz, a zarazem skupienie, otwartość – to wszystko Michał prezentuje w idealnych proporcjach! Nasze zdjęcia są dla nas ogromną pamiątką, ale i wspomnieniem wspaniałego czasu spędzonego z człowiekiem, którego po pięciu minutach od spotkania, ma się wrażenie że zna się go całe życie. W tym najważniejszym dniu był całkowicie niewidoczny, a zarazem zrobił coś pięknego - czego dowodem są nasze zdjęcia i zauroczeni nimi znajomi i rodzina. Wiem, że będziemy do Ciebie wracać przy każdej ważnej okazji w naszym życiu! Jeszcze raz dziękuję za spełnienie naszego marzenia! Myślę, że najlepszą rekomendacją są zdjęcia – my jesteśmy nimi zachwyceni! Każdej parze życzę tak wspaniałego Fotografa jakim jest Michał Grzanka!

 • Agnieszka & Radek

  Agnieszka & Radek

  Ślub, czy też inna ważna dla nas okazja, warta jest pamiątki. W tak wyjątkowych dniach czeka wiele wyborów. O każdym z nich będziecie rozmyślać, mamy więc nadzieję, iż nasza opinia pomoże Wam dokonać wyboru. Jeśli szukacie profesjonalisty, który dodatkowo kocha to co robi, kogoś z pasją, kto potrafi dostrzec ludzkie uczucia i uwiecznić te krótkie momenty na zdjęciach, jeśli chcecie po dniach, miesiącach, latach oglądając zdjęcia, wrócić do tamtych chwil, naprawdę warto wybrać Michała. Wrócą wszystkie wspomnienia i bez trudu odgadniecie jakie Wam, bądź gościom towarzyszyły emocje. Chociaż Michał pozostaje niezauważony, jego oku nic nie umknie.
  My z całego serca polecamy.

 • Monika & Dominik

  Monika & Dominik

  Nasza współpraca z Michałem Grzanką rozpoczęła się od sesji narzeczeńskiej w plenerze. Była to świetna zabawa. Przy Michale cały stres zniknął, dzięki czemu zdjęcia wyszły naturalnie. Miejsca, w które nas zabrał okazały się bardzo oryginalne. Miał mnóstwo ciekawych pomysłów, wykazywał się niezwykłą kreatywnością, a przy tym uwzględniał nasze sugestie, co bardzo nam się podobało.
  Zdjęcia, które wykonał podczas naszego ślubu i wesela są fantastyczne. Uchwycił najważniejsze momenty. Wszystkie zdjęcie mają „duszę”, na każdym z nich widać mnóstwo emocji. Album który dla nas stworzył jest rewelacyjny. Został wykonany ze smakiem i starannością.
  Podczas ślubu i wesela Michał był niezauważalny, można powiedzieć, ze wtopił się w rodzinę. Jego poczucie humoru przypadło wszystkim do gustu, nikt nie był skrępowany jego obecnością.
  Zdjęcia, które wykonał Michał są wzruszające, piękne, prawdziwe i pełne emocji - będą do końca życia wspaniałą pamiątką.

 • Marta&Jakub

  Marta & Jakub

  Michale – Ty nie potrzebujesz referencji! Jeśli ktoś ma dobry gust, tak jak my, to na pewno po obejrzeniu Twoich prac, będzie chciał abyś to właśnie Ty uwiecznił jego najpiękniejsze chwile w życiu. Ciężko w kilku zdaniach napisać to, co Michał zrobił dla nas, jak ogromnym prezentem nas obdarował. Nasze zdjęcia ślubne przerosły jakiekolwiek nasze oczekiwania. Wybraliśmy Michała właśnie na podstawie jego zdjęć, które naszym zdaniem są dla niego najlepszymi referencjami niż jakiekolwiek pochwały. Co tu dużo pisać: bardzo dobra i profesjonalna robota Panie Michale!

 • Kasia & Grzegorz

  Katarzyna & Grzegorz

  Gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy Twoje zdjęcia od razu wiedzieliśmy, że tego od dawna szukaliśmy. Jesteś mistrzem reportażu! Dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalizm. Zdjęcia, do których często wracamy przypominają nam ten wyjątkowy dzień. Patrząc na nie ciągle czujemy się wyjątkowi. Są niezwykłe, niebanalne, przenikliwe, znakomite, zdumiewające, po prostu rewelacyjne! Ukryłeś w nich piękno tamtych chwil, zatrzymałeś dla nas czas. Z dumą prezentujemy je rodzinie, znajomym i wszystkim, którzy nas odwiedzają Była to prawdziwa fotograficzna przygoda!