Zaledwie kilka dni temu miała miejsce kolejna, II edycja Targów ślubnych Boho w Krakowie. Chciałbym jednak odrobinę cofnąć się w czasie i wrócić do pierwszej odsłony tych Targów, która odbyła się 27 października 2019 w Forum Wydarzeń. Przypomnę, że dwa tygodnie wcześniej pojawiłem się na Targach Młodej Pary, o czym już pisałem na swoim Blogu.

Jeśli chodzi o moje wrażenia, jako wystawcy na tej imprezie, w skrócie napiszę, że było MEGA! Świetna atmosfera, ogrom luzu, dużo zabawy i śmiechu. Bardzo odpowiada mi klimat takich offowych wydarzeń. Jak zwykle cieszyła mnie rozmowa z każdą Parą odwiedzającą moje stoisko. Organizatorami tego spotkania były fenomenalne Trzy kobiece dynamity: Dominika, Iza i Kinga. Dziękuję za Wasze zaangażowanie!

 

Fotograf ślubny odwiedził Offowe Targi Boho w Forum Wydarzeń 2020

Moja jesienna obecność na dwóch skrajnie różnych Imprezach skierowanych do przyszłych Małżonków, była tłem do wielkiej rewolucji-ewolucji w każdym obszarze mojej pracy fotografa ślubnego. Cieszę się, że zdałem ten egzamin, czego efekty już zacząłem odczuwać. Przyznam, że po blisko 8-latach funkcjonowania autorskiej marki Michał Grzanka Fotografia na nowo zakochuję się w moim ulubiony medium, które niby jest takie same, a staje się ciągle inne. Do zobaczenia na Waszych ślubach i innych wydarzenia, które jako Wasz fotograf będę uwieczniał!

 

Na dokładkę zobacz klimatyczną sesję Boho Mai & Szczepana!

 

Fotograf ślubny odwiedził Offowe Targi Boho w Forum Wydarzeń 2020 Fotograf ślubny odwiedził Offowe Targi Boho w Forum Wydarzeń 2020 Fotograf ślubny odwiedził Offowe Targi Boho w Forum Wydarzeń 2020 Fotograf ślubny odwiedził Offowe Targi Boho w Forum Wydarzeń 2020 Zimowa sesja ślubna zakochanych w sobie małżonków Ślub i wesele Iwony i Meehala- Zamek Korzkiew obok Krakowa Detale na stoisku fotografa ślubnego w czasie Targów Boho w Krakowie 2020 Detale na stoisku fotografa ślubnego w czasie Targów Boho w Krakowie 2020 Detale na stoisku fotografa ślubnego w czasie Targów Boho w Krakowie 2020 Michał Grzanka Fotografia - pogodne i słoneczne zdjęcia ślubne z Krakowa

Jedna myśl nt. „Targi ślubne BOHO w Krakowie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.