Martin Luther King powiedziałby swoje klasyczne „I have a dream„. A ja powiem, że gdy spotkałem się po raz pierwszy z Agnieszką i Piotrem i dalej, gdy podpisywaliśmy umowę, miałem przeczucie, że nasze spotkanie fotograficzne będzie nadzwyczaj obfite.

Bardzo ucieszyłem się w związku z tym, że Aga i Piotr planowali rustykalne przyjęcie weselne. Przyznam, że mam szczęście do Par Młodych, które fotografuję i wierzcie mi to nie jest truizm, czy inna kurtuazja – w praktyce przed moim obiektywem stają ciepli, prawdziwi, zakochani w sobie, radośni i szczerzy ludzie. Z pewnością praca w takich „warunkach” to czysta przyjemność, a udane zdjęcia to tylko efekt uboczny bycia w miłym towarzystwie.

 

Szczęśliwa Para Młoda w czasie Uroczystości ślubnej w Krakowie

Dobrze, wracam do Bohaterów tego wpisu. Aga i Piotrek to absolwenci medycyny weterynaryjnej – tę kwestię chętnie omówię przy okazji prezentacji zdjęć z Ich sesji narzeczeńskiej. Dwie zgrane i dopasowane osoby – bardzo miło wspominam nasze spotkanie. Sami zresztą zapoznajcie się z poniższą historią miłosną.

 

Nasze spotkanie rozpoczęło się od przygotowań Agnieszki – makijaż ślubny i fryzura powstawały w klimatycznym Centrum Urody Moss. Uroczystość ślubna miała miejsce w Kościele Św. Floriana w Krakowie – jako ciekawostkę podam, że w tym miejscu pracował jako wikariusz Ks. Karol Wojtyła – późniejszy papież Jan Paweł II.

Następnie ruszyliśmy do podkrakowskiego Hotelu Vinnica zlokalizowanego w Sygneczowie nieopodal Wieliczki, gdzie miało miejsce huczne wesele. O muzykę i zabawę gości Młodej Pary z powodzenie troszczyli się Animatorzy Imprez. Last but not least – za wystrój sali weselnej odpowiadała Ciocia Ela z Vivre Event Marketing – sami zobaczcie efekty Jej pracy.

Ufff… wyliczanka była, długa – ale za klimat całego dnia odpowiada sztab ludzi – profesjonalny fotograf ślubny potrzebuje wsparcia innych osób. To było bardzo udane rustykalne przyjęcie weselne!

 

Koniecznie zobacz także ślub Magdaleny & Ioannisa w Pałacu w Śmiłowicach!

 

Wesele Agnieszki i Piotra w Hotelu Vinnica Makijaż Panny Młodej Mama Panny Młodej wspiera córkę w czasie jej makijażu

Agnieszka – Panna Młoda może liczyć na obecność i wsparcie swojej Mamy.

Panna Młoda przegląda się w lustrze Portret Panny Młodej

Uwielbiam to zdjęcie Agnieszki – to kwintesencja świetnego portretu szczęśliwej Panny Młodej i może… Pana Młodego? 🙂

Uśmiechnięta i radosna Panna Młoda Ostatnie poprawki uczesania Panny Młodej

Po makijażu ślubnym Panny Młodej przyszedł czas na ostatnie poprawki uczesania włosów.

Radosna Panna Młoda pozuje ze swoim bukietem

Nawet w gonitwie w czasie przygotowań ślubnych znajdzie się czas na uchwycenie upięcia fryzury ślubnej i bukietu.

Zdjęcie obrączek i muchy Pana Młodego

Przepis na detal ślubny jest bardzo prosty: połącz jakiś „must have”, np. obrączki z ciekawym kontekstem. Święty Jerzy walczący ze smokiem nie ma nic przeciwko temu, by jego rumak zaopiekował się obrączkami!

Świadkowa pomaga ubierać suknię ślubną Pannie Młodej Świadkowa pomaga ubierać suknię ślubną Pannie Młodej

Bez wątpienia, sugerując się reakcją Piotra, „first look” należy uznać za udany!

Świadkowa pomaga ubierać suknię ślubną Pannie Młodej

Jak dobrze, że Agnieszka – Panna Młoda może liczyć na wsparcie swojej Świadkowej.

Świadkowa pomaga zakładać biżuterię Pannie Młodej Bukiet Panny Młodej

Wydaje się, że przygotowania ślubne to ciągła gonitwa – na szczęście zawsze można na chwilę przystanąć i oddać się zadumie.

Makeup Pana Młodego Para Młoda pozuje do pamiątkowej fotografii

Z Tą zwariowaną Dwójką nie ma czasu na nudę – portret poważny i formalny – czemu nie? A może zdjęcie bardziej „na luzie”? Proszę bardzo!

Pan Młody poprawia swoją fryzurę Pan Młody przegląda się w lustrze Panna Młoda robi selfie razem ze swoją Świadkową Przygotowania ślubne - czas ucieka - zaraz jedziemy do Kościoła! Przygotowania ślubne - czas ucieka - zaraz jedziemy do Kościoła! Przygotowania ślubne - czas ucieka - zaraz jedziemy do Kościoła! Panna Młoda czule dotyka swojego Ukochanego

Przed wyjazdem do Kościoła jest jeszcze czas na chwilę czułości.

Istotnie to jest dopiero historia. Minęło co najmniej 20 lat od Ich wspólnego zdjęcia. Miałem możliwość powtórzyć ten sentymentalny kadr z Trójką rodzeństwa na brązowej kanapie. Zabawy miałem z tym moc zabawy! To jest coś co bez wątpienia bardzo lubię – do tego służy fotografia – do zatrzymywania czasu. Widzimy się za kolejne 20 lat?

Panna Młoda trzyma swój ślubny bukiet! Uśmiechnięty Pan Młody Panna Młoda zerka w kierunku fotografa ślubnego - Kraków Para Młoda udaje się radosnym krokiem do Kościoła Św. Floriana w Krakowie Pan Młody wita się z Dziadkiem

Na długo przed Ceremonią ślubną – Dziadek Agnieszki zjawił się w Kościele. Piotr ruszył dziarskim krokiem, aby przywitać się z Dziadkiem.

Kościół Św. Floriana w Krakowie Tata wprowadza swoją ukochaną córkę do Kościoła Pan Młody w Kościele

Podczas gdy Tata Agnieszki prowadzi swoją ukochaną córkę do ołtarza, Piotr jak widać nie kryje radości na swojej twarzy.

Tata wprowadza swoją ukochaną córkę do Kościoła Ołtarz w Kościele Św. Floriana w Krakowie Przysięga małżeńska w Kościele Św. Floriana w Krakowie Przysięga małżeńska w Kościele Św. Floriana w Krakowie Przysięga małżeńska w Kościele Św. Floriana w Krakowie Przysięga małżeńska w Kościele Św. Floriana w Krakowie Przysięga małżeńska w Kościele Św. Floriana w Krakowie Małżonkowie zakładają sobie wzajemnie obrączki w Kościele Św. Floriana w Krakowie Małżonkowie zakładają sobie wzajemnie obrączki w Kościele Św. Floriana w Krakowie Małżonkowie zakładają sobie wzajemnie obrączki w Kościele Św. Floriana w Krakowie Młodzi Małżonkowie wychodzą z Kościoła Młodzi Małżonkowie wychodzą z Kościoła Młodzi Małżonkowie wychodzą z Kościoła Zdjęcie grupowe Pary Młodej i Ich Gości

Bycie fotografem ślubnym wydaje się zajęciem wymagającym znajomości obsługi aparatu, bądź umiejętności widzenia niezwykłych momentów w codzienności. Bez wątpienia to prawda. Fotografowanie ślubów wymaga też mocnego gardła, bez tego nie ma mowy o zebraniu 100 osób do zdjęcia grupowego.

Przyjęcie weselne Agnieszki i Piotra w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agnieszki i Piotra w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agnieszki i Piotra w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agnieszki i Piotra w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne

Jest radość! Niewątpliwie przyjęcie weselne czas zacząć! To moje jedno z najbardziej ulubionych zdjęć w tym reportażu ślubnym.

Rodzice witają Młodych Małżonków - wesele Hotel Vinnica Rodzice witają Młodych Małżonków - wesele Hotel Vinnica Para Młoda wznosi pierwszy toast i rzuca kieliszkami Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Goście weselni składają życzenia Parze Młodej Mąż wnosi przez próg swoją świeżo poślubioną żonę Przyjęcie weselne Agnieszki i Piotra w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Para Młoda wznosi toast - fotograf ślubny w Hotelu Vinnica Przyjęcie weselne Agnieszki i Piotra w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Fotografie z pierwszego tańca w Hotelu Vinnica Fotografie z pierwszego tańca w Hotelu Vinnica Fotografie z pierwszego tańca w Hotelu Vinnica Fotografie z pierwszego tańca w Hotelu Vinnica Fotografie z pierwszego tańca w Hotelu Vinnica Fotografie z pierwszego tańca w Hotelu Vinnica Pocałunek Pary Młodej Przyjęcie weselne Agnieszki i Piotra w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agnieszki i Piotra w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agnieszki i Piotra w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agnieszki i Piotra w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agnieszki i Piotra w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Przyjęcie weselne Agnieszki i Piotra w Hotelu Vinnica - fotografie ślubne Sesja plenerowa Pary Młodej w dniu ślubu

Bez wątpienia warto poświęcić chociaż parę minut na zabranie Pary Młodej na bok, w wyniku czego powstanie krótka sesja plenerowa w dniu ślubu.

Sesja plenerowa Pary Młodej w dniu ślubu Sesja plenerowa Pary Młodej w dniu ślubu Sesja plenerowa Pary Młodej w dniu ślubu Sesja plenerowa Pary Młodej w dniu ślubu Sesja plenerowa Pary Młodej w dniu ślubu Sesja plenerowa Pary Młodej w dniu ślubu Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Przyjęcie weselne Agi i Piotrka w Hotelu Vinnica - zdjęcia ślubne Młodzi Małżonkowie na chwilę przed krojeniem tortu weselnego Młodzi Małżonkowie kroją tort weselny Młodzi Małżonkowie kroją tort weselny Taniec ze świecami na weselu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.