Veni, vidi, vici! To był wspaniały czas! 13 października 2019 roku miałem przyjemność być wystawcą na XVIII Targach Ślubnych Młodej Pary. Impreza odbyła się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie.

Cieszę się, że mogłem poznać wiele zakochanych przyszłych Par Młodych, przed którymi stoi mega wyzwanie, czyli organizacja własnego ślubu i przyjęcia weselnego. Z przyjemnością przysłuchiwałem się w jakich okolicznościach „wskakiwał pierścień” na palec przyszłej żony w czasie Waszych zaręczyn! Słyszałem wiele miłosnych historii. Bez względu na to, czy zaręczyny odbyły się na końcu świata, w czasie wakacji, podczas Świąt w gronie rodzinnym, zawsze wspomnienie o tej chwili rozświetlało Wasze twarze.

 

Fotograf na Targach ślubnych w Krakowie

Wiele serca włożyłem w to, aby przygotowane stoisko oddało klimat mojej pracy fotografa ślubnego. Mogliście zapoznać się z moimi zdjęciami. Na obejrzenie czekały na Was fotoksiążki, odbitki i pudełka na zdjęcia. Przygotowałem także dla Was konkurs, gdzie nagrodą do wygrania była sesja narzeczeńska.

 

Wiele radości dało mi wyróżnienie przez Organizatora Targów mojej pracy nad przygotowanym stoiskiem. Otrzymałem
II miejsce w kategorii „Efektowne Stoisko Targowe”Drugie miejsce przy blisko 180 wystawcach robi wrażenie! Bardzo dziękuję za Waszą obecność, do zobaczenia na Waszych ślubach. Dziękuję też mojej żonie Kasi, która była w tym dniu razem ze mną. Mimo, iż Kasia sama nie fotografuje, to jest szarą eminencją w moim fotograficznym świecie :).

 

Obejrzyj fotografie z rustykalnego przyjęcia weselnego Agnieszki i Piotra!

 

Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie Nagrodzony fotograf w czasie Targów ślubnych w Krakowie

Mam to! Jak miło, gdy ktoś docenia Twoją pracę! Otrzymałem II miejsce w kategorii „Efektowne Stoisko Targowe”.

Nagrodzony fotograf w czasie Targów ślubnych w Krakowie

Jest radość! Mam trofeum, które zdobi moją pracownię!

Fotograf ślubny razem ze swoją Żoną

Fotograf ślubny na stanowisku Targów ślubnych razem z moją ukochaną Żoną Kasią!

Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie

Świat fotografii ślubnej to przestrzeń dla zdjęć, albumów, fotoksiążek, wydruków i odbitek.

Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie

Na moim stoisku nie mogło zabraknąć mojej pierwszej lustrzanki – Minolta X-700 – aparat roku 1981! W codziennej pracy nad Waszymi ślubami, albo przy fotografowaniu chrztów używam dużo nowocześniejszych aparatów :).

Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie Stoisko fotografa na Targach ślubnych w Krakowie

Dziękuję za Waszą obecność! Do zobaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.