Musiałem o tym wspominać już milion razy, ale dobrych przepisów nigdy dość: najprostszym sposobem na naturalne zdjęcia (ślubne/biznesowe/rodzinne itd.) jest „nieinwazyjne” wejście w Wasz świat, w świat moich Klientów. Dlatego tak bardzo lubię, kiedy wprowadzacie mnie w swoje realia, kiedy przy mnie realizujecie swoje pomysły. Tak też było przy pierwszym spotkaniu z Agą i Piotrkiem podczas Ich podkrakowskiej sesji narzeczeńskiej.

 

Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland

Ponieważ Agnieszka i Piotr to absolwenci medycyny weterynaryjnej, więc z radością zareagowałem na zwariowany pomysł wspomnianych Pet Doctorów, aby sesję zdjęciową przeprowadzić w otoczeniu żywcem wyjętym z Jurrasic Parku Stevena Spilberga! Zresztą kwestia dinozaurów, to temat aktualny dla mojego syna i całej reszty dzieciaków… no i w moich uszach nadal brzmi piosenka z dzieciństwa: „Denver – Ostatni Dinozaur” – ktoś to jeszcze pamięta? 🙂 Cała reszta, czyli wspomniane na wstępie naturalne zdjęcia, to już tylko formalność, którą „egzekwuję” kolejnym wyzwalaniem migawki. Zapraszam do obejrzenia tej ciekawej historii, która powstała w Parku Rozrywki Zatorland w Zatorze. Jeśli chcecie zobaczyć jeszcze raz Bohaterów tego wpisu, koniecznie zobaczcie Rustykalne przyjęcie weselne Agnieszki i Piotra!

 

Już są! Prosto z serca Krakowa – obejrzyjcie rodzinne zdjęcia z Chrztu Wojtka.

 

Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland Sesja narzeczeńska Aga i Piotr - Kraków - Dinozaury i Zatorland

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.