Wszyscy mamy w zwyczaju świętować doniosłe chwile w naszym życiu. Jest wiele okazji do celebrowania radości. Narodziny dziecka to wielkie szczęście dla rodziców – to jeden z najważniejszych momentów jakie mogą się nam przytrafić. Przywykliśmy do tego, że chcemy zachować na zawsze nasze wspomnienia na fotografiach, stąd pojawia się potrzeba znalezienia fotografia na nasz ślub, lub inną rodzinną uroczystość.

Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie

Dlaczego warto zadbać o profesjonalne fotografie z Uroczystości Chrztu Świętego Waszej Pociechy?

 

Chrzest Święty to Sakrament inicjacji chrześcijańskiej, to także duchowe wydarzenie dla rodziców, dziadków, rodziców chrzestnych i reszty rodziny. Fotografie z tej uroczystości są doskonałą pamiątką dla zgromadzonych przy dziecku dorosłych, z kolei główny bohater tego dnia, będzie mógł przywołać ten dzień w późniejszym życiu. Warto powierzyć utrwalanie historii Waszej rodziny w ręce zawodowego fotografa. Pracując nad Waszymi zdjęciami zadbam o rejestrację przygotowań do uroczystości, następnie zatroszczę się o uchwycenie wszystkich elementów Sakramentu Chrztu Świętego, gdzie często muszę zmierzyć się z trudnymi warunkami oświetleniowymi w niektórych kościołach. Następnie przyjdzie czas na uroczysty obiad, co z kolei będzie dla mnie okazją do znajdowania atrakcyjnych kadrów. Całości dopełnią zdjęcia grupowe Waszych Bliskich.

Poniżej chciałbym przypomnieć i podzielić się z Wami zdjęciami z Chrztu Świętego Zuzi. Śmiało mogę nazwać się fotografem rodzinnym Kamili i Macieja – fotografowałem Ich krakowski ślub, oraz robiłem zdjęcia w czasie Chrztu Świętego Waszego pierworodnego synka Wojtka. Z radością zapraszam do obejrzenia tej ciekawej i dynamicznej historii. Chrzest Święty miał miejsce w Kościele pw. Boskiego Zbawiciela w Krakowie, a na uroczysty rodzinny obiad udaliśmy się do krakowskiego Pensjonatu U Pana Cogito.

 

Zapraszam także do obejrzenia zdjęć ze ślubu Magdaleny i Ioannisa w Pałacu w Śmiłowicach!

 

Dumny Tata przed Chrztem Świętym swojej córeczki w Krakowie Za moment zacznie się Chrzest Święty Zuzi w Krakowie Fotografie Chrztu Świętego Zuzi w Krakowie Fotografie Chrztu Świętego Zuzi w Krakowie Fotografie Chrztu Świętego Zuzi w Krakowie Fotografie Chrztu Świętego Zuzi w Krakowie Fotografie Chrztu Świętego Zuzi w Krakowie Fotografie Chrztu Świętego Zuzi w Krakowie Fotografie Chrztu Świętego Zuzi w Krakowie Fotografie Chrztu Świętego Zuzi w Krakowie Fotografie Chrztu Świętego Zuzi w Krakowie Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.