Sugerując się moim Blogiem fotografa ślubnego, możecie przyjąć, iż przed moim obiektywem stają tylko Pary Młode. Mimo tego, iż śluby, przyjęcia weselne i plenery zdjęciowe to mój konik, to w praktyce z przyjemnością rejestruję także inne tematy. Dbam także o uwiecznianie Waszych wspomnień przy okazji pracy nad fotografowaniem rodzinnej uroczystości, jaką jest sakrament Chrztu Świętego. Znajduję radość nie tylko na rejestracji głównego motywu jakim jest Chrzest Waszej Pociechy, ale chętnie robię zdjęcia także w Waszym domu rodzinnym przed głównym wydarzeniem oraz podczas uroczystego obiadu. Troszczę się także o formalne zdjęcia głównego Bohatera ze wszystkimi uczestnikami Waszej rodzinnej celebracji.

 

Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - zdjęcia okolicznościowe

Zanim kolejny 2020 rok się rozpędzi, chciałbym przypomnieć słoneczną, pogodną, ciepłą i rodzinną historię z Szymonem w roli głównej, Jego Rodzicami i Bliskimi. Chrzest Święty Szymona obfitował w prawdziwą eksplozję światła. To był przyjemnie spędzony czas!

Zobacz koniecznie, dlaczego warto zadbać o profesjonalne fotografie z Chrztu Świętego Waszej Pociechy!

Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - zdjęcia okolicznościowe Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - zdjęcia okolicznościowe Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - zdjęcia okolicznościowe Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - zdjęcia okolicznościowe Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - zdjęcia okolicznościowe Fotograf na Chrzest Swięty - Parafia w Bibicach Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - zdjęcia okolicznościowe Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - zdjęcia okolicznościowe Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - zdjęcia okolicznościowe Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - zdjęcia okolicznościowe Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - zdjęcia okolicznościowe Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - zdjęcia okolicznościowe Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - zdjęcia okolicznościowe Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - zdjęcia okolicznościowe Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - Restauracja Pallatia Fotograf na Chrzest Święty w Krakowie - Restauracja Pallatia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.